نحوه فروش فایلهای تصویری محتوایی

LV
0

d.aghaei

تازه وارد
عضو معمولی
Apr 21, 2020
2
1
2
43
با عرض سلام و ادب و احترام

استاد من در ایران سمیناری در زمینه رسیدن به موفقیت برگزار کرده اند که سمینار اول 6 ساعت و سمیناردوم 12 ساعت برگزار شده که به زبان فارسی و با زیرنویس انگلیسی هست. میخاستیم فایل تصویری این ویدیوهارو در آمازن بفروشیم چنتا سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کامل بفرمایید:

1- آیا امکان فروش فایلهای آموزشی محتوایی مربوط به موفقیت و... در آمازون وجود دارد؟

2- اگر پاسخ مثبت است، براساس تجربیات شما چند درصد احتمال دارد مورد استقبال واقع شود

3- آیا مانند محصولات فیزیکی قابل فروش در آمازون نیاز به تبلیغات کامل و جامع دارد؟

4- نحوه آپلود کردن این فایلها در آمازون به چه صورت خواهد بود؟

5- آیا شرکت شما مراحل فوق را انجام میدهد؟چقدر زمان میبرد و چقدر هزینه دارد؟

در آخر از وقتی که میزارین نهایت تشکر و قدردانی رو دارم

• لایک
Reactions: ShervinKhanzadi
LV
1

ShervinKhanzadi

MasterMind
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 9, 2019
718
342
119
مدال ها
3
Brisbane, Australia
fbamap.com
سلام دوست عزیز به انجمن FBAMAP خوش آمدید
در پاسخ به سوال شما باید عرض کنم که اگر داخل ایران هستید نمیتوانید در امازون چیزی رو به فروش برسانید (نه کتاب نه جنس فیزیکی نه فیلم و ...)
اگر خارج هستید برای هر کدام از این موارد حسابهای کاربری خاصی وجود دارد که باید ثبت نام کنید و اگر صاحب اثر هستید و مورد مذکور با قوانین آمازون مطابقت داشته باشد آنرا از طریق پنل مربوطه آمازون به فروش برسانید

به طور مثال اگر فروشنده ایبوک یا کتاب هستید و خودتان نویشنده هستید و کتاب به زبان انگلیسی ترجمه شده (یا زبان های مورد تایید آمازون) میتوانید در سایت kdp.amazon.com عضو شوید و کتاب و اثر خود را به فروش برسانید
اگر خارج کشور هستید و جنس فیزیکی دارید می توانید در سلر سنترال sellercentral.amazon.com عضو شوید و جنس خودتون را به فروش برسانید
اگر میخواهید فیلم یا هر گونه Media رو به فروش برسونید باید اینجا عضو بشید https://advantage.amazon.com

و سایر موارد
پس در جواب سوال ۱
اگر با قوانین آمازون و اینکه خارج کشور باشید مشکلی ندارید پس می توانید (صاحب اثر باشید و ...)
اگر خارج نیستید میتوانید از حساب سایر افراد استفاده کنید ولی به شرطی که شرایط و قوانین آمازون رو رعایت کرده باشید

سوال ۲
در زمینه فروش مدیا فعالیتی نداشتیم فعلا
سوال ۳
بله نیاز دارد قطعا
سوال ۴
برای کتاب و محصولات فیزیکی دوره داریم (اموزشی)
سوال ۵
برای فروش محصول این دوره است
fbamap.com/fa/amz-plus
دوره فروش کتاب هم بزودی آماده میشود

خدماتش هم کنارش ارائه خواهد شد
روز خوبی داشته باشید

• لایک
Reactions: d.aghaei
LV
0

d.aghaei

تازه وارد
عضو معمولی
Apr 21, 2020
2
1
2
43
سلام جناب شروین عزیز. ممنونم از پاسخ ارسالیتون . ببخشید دوتامورد بود که جواب نگرفتم
1-کلاً فروش فایلهای تصویری محتوایی(سمینار موفقیت) در آمازون از استقبال خوبی برخوردار خواهد بود یا نه؟(منظورم درمقایسه با فروش کالاهای فیزیکی هستش)
2- زبان اصلی سمینار تهیه شده فارسی و با زیرنویس انگلیس هست. آیا این موضوع با قوانین آمازون انطباق دارد؟
ممنون

LV
1

ShervinKhanzadi

MasterMind
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 9, 2019
718
342
119
مدال ها
3
Brisbane, Australia
fbamap.com
سلام جناب شروین عزیز. ممنونم از پاسخ ارسالیتون . ببخشید دوتامورد بود که جواب نگرفتم
1-کلاً فروش فایلهای تصویری محتوایی(سمینار موفقیت) در آمازون از استقبال خوبی برخوردار خواهد بود یا نه؟(منظورم درمقایسه با فروش کالاهای فیزیکی هستش)
2- زبان اصلی سمینار تهیه شده فارسی و با زیرنویس انگلیس هست. آیا این موضوع با قوانین آمازون انطباق دارد؟
ممنون
سلام مجدد
خواهش میکنم

عرض کردم فعلا تجربه فروش محتوای تصویری نداریم ولی قطعا درآمد داره و روش فعالیت رو شروع خواهیم کرد
برای کتاب که زبان فارسی قبول نمیکنن
احتمالا فیلم هم همین باشه