شکل و ظاهر

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام به دوستان عزیزم
هر پیشنهاد و نظری که در خصوص شکل و ظاهر انجمن دارین، در این تاپیک مطرح کنید. در صورتیکه نمونه هایی مدنظرتون هست میتونین بصورت عکس آپلود کنید. اگر از نظر زیرساخت فنی امکان بهبود وجود داشت، بعد از بررسی اولیه و تایید ایده، تغییرات لازم اعمال میشه???

LV
0

Azita

تازه وارد
AMZ Plus
Arbitrage
Oct 1, 2019
4
6
3
54
سلام
از لحاظ شكل و فونت، به نظرم بد نباشه كه فونت سوال ايتاليك باشه و فونت جواب ها معمولي

آخرین ویرایش:
  • لایک
Reactions: ##Amir
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سرچ کردن موضوع برام خیلی سخته نمیدونم شاید برای من جا نیفتاده اگه میشه اموزشی برای انجمن بزارید لطفا.مرسی

حتما بهاره جان. کاملا حق میدیم چون رسیدن به یه ساختار موضوعی خوب برا خودمون هم زمانبره و مرتب ایده های جدید میاد تو ذهنمون. ولی برای این ساختاری که فعلا تهیه کردیم (و مطمئنا با نظرات بچه ها میتونه بهتر بشه)، یه فیلم آموزشی تهیه میکنیم.

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
یا اینکه سوالها با رنگ قرمز باشن

میشه توافق کرد با بچه ها ولی در درجه اول خودشون باید تغییر فونت رو بدن. چون تو شرایط فعلی زمان برای این کار نداریم. نهایتش بتونیم یکی دو نفر که اشتباه استایل میذارن رو ادیت کنیم ولی همه مسجا یکم سنگین میشه. میشه نظر سنجی کرد(y)(y)

LV
0

Leila.nourifar

تازه وارد
AMZ Plus
Sep 13, 2019
21
24
3
canberra
به نظرم ظاهر و فرمت انجمن خیلی خوب شده و خیلی user friendly شده و مطالب راحتتر پیدا میشن و دسترسی من هم اوکی شده . خیلی ممنون بابت زحمتی که کشیدین :)

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
به نظرم ظاهر و فرمت انجمن خیلی خوب شده و خیلی user friendly شده و مطالب راحتتر پیدا میشن و دسترسی من هم اوکی شده . خیلی ممنون بابت زحمتی که کشیدین :)

خواهش میکنم لیلا جان.
ممنون از شما و بقیه بچه ها که نظراتونو برا بهبود انجمن میدادین. بازم منتظریم که ایده هاتونو بگین:)????

LV
0

اخراجی

تازه وارد
AMZ Plus
Jan 18, 2020
12
4
3
38
سلام من وقتی وارد بعضی از موضوعات میشم نوشته مثلا 3تا موضوع و 2 پاسخ ولی وقتی وارد میشم میگه مطلبی وجود نداره برای من اینطوریه فقط ؟

• لایک
Reactions: Iman iraji
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام من وقتی وارد بعضی از موضوعات میشم نوشته مثلا 3تا موضوع و 2 پاسخ ولی وقتی وارد میشم میگه مطلبی وجود نداره برای من اینطوریه فقط ؟

سلام. منطقا نباید مشکلی باشه چون شما دانشجو هستین و دسترسی های لازم رو دارین. اگر موافقین به خودم پیام بدین و یه نمونه رو بگین که چک کنم

LV
0

Bahareh

تازه وارد
AMZ Plus
Sep 15, 2019
28
9
3
43
Usa
برای من هم همینطوره و وقتی وارد میشم چیزی نشون نمیده .اگر ممکنه دسترسی منو هم چک کنید ممنون میشم.

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
برای من هم همینطوره و وقتی وارد میشم چیزی نشون نمیده .اگر ممکنه دسترسی منو هم چک کنید ممنون میشم.

هر دو رو چک کردم نباید مشکلی از نظر دسترسی داشته باشین. لطفا اون کتگوری که مشکل دارین رو برام بفرستین دوباره چک کنم

LV
1

Drummer

تازه وارد
AMZ Plus
Dec 31, 2019
76
62
18
مدال ها
2
بنظرم بهتره توي موردهايي كه چندين صفحه هست، مثلا
"تمامي موضوعات"
كه ١٣ صفحه هست،
يه گزينه اي براي نمايش تمام صفحات به صورت يكجا باشه، كه بتونيم با
Ctrl+F
دنبال كلمه ي مدنظرمون بگرديم تو موضوعات.

علاوه بر اين ، كار خوندن تاپيك همه ي موضوعات يكم راحتتر ميشه، خصوصا براي تازه واردها..

اگرم نميشه همه ي صفحات رو نشون داد، تعداد رو بيشتر كنيد ،مثلا تو هر صفحه ٥٠مورد رو ببينيم جاي ١٠تا

• لایک
Reactions: ##Amir
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
بنظرم بهتره توي موردهايي كه چندين صفحه هست، مثلا
"تمامي موضوعات"
كه ١٣ صفحه هست،
يه گزينه اي براي نمايش تمام صفحات به صورت يكجا باشه، كه بتونيم با
Ctrl+F
دنبال كلمه ي مدنظرمون بگرديم تو موضوعات.

علاوه بر اين ، كار خوندن تاپيك همه ي موضوعات يكم راحتتر ميشه، خصوصا براي تازه واردها..

اگرم نميشه همه ي صفحات رو نشون داد، تعداد رو بيشتر كنيد ،مثلا تو هر صفحه ٥٠مورد رو ببينيم جاي ١٠تا

سلام و ممنون از پیشنهاد خوبتون
فعلا تعداد موضوعاتی که توی لیست نشون میده رو از 20 به 35 موضوع تغییر دادم تا بازخورد بچه ها رو ببینم. اگر لازم شد میشه حتی بیشترش کرد

• عاشقشم
Reactions: ShervinKhanzadi
LV
0

REZA 74

تازه وارد
AMZ Plus
Mar 18, 2020
40
11
8
49
استفاده انجمن در موبایل باگ داره. بهتره یه بازبینی بشه. زمان تایپ فارسی و زمان اصلاح متن مکررا صفحه درباره ما باز میشه.

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
استفاده انجمن در موبایل باگ داره. بهتره یه بازبینی بشه. زمان تایپ فارسی و زمان اصلاح متن مکررا صفحه درباره ما باز میشه.

سلام رضا جان
یه مقداری جامپ نامناسب داره بعضی مواقع ولی به این مورد برنخوردم. ممکنه با Show/Hide شدنای مکرر کیبورد مجازیت این مورد پیش بیاد، چون این مشکل پیش میاد تو انجمن و باید رفعش کنیم. یعنی توی hide لحظه ای کیبورد ممکنه روی درباره ما کلیک میکنی. حدس منه البته