سوالات مربوط به دوره های آموزشی

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
25
18
مدال ها
2
34
ایران
در این بخش سوالات و توضیحات مربوط به دوره های آموزشی مطرح خواهد شد.

• لایک
Reactions: mda
LV
0

Sarah

تازه وارد
عضو معمولی
Nov 10, 2019
1
2
3
29
سلام میشه لطفا یک راهنما برای ساخت اکانت سلر از ابتدا تا انتها بزارید

• لایک
Reactions: mda and ##Amir
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
25
18
مدال ها
2
34
ایران
سلام میشه لطفا یک راهنما برای ساخت اکانت سلر از ابتدا تا انتها بزارید

سلام سارا جان. مقالات سایت رو یه نگاه بنداز. یکی از مقالات توضیحاتی داده شده. الان توی دوره ها به بچه ها آموزش داده میشه (توی جلسات آموزشی). فیلم آموزشیش هم بزودی تهیه میشه

• لایک
Reactions: mda
LV
0

mostafa1264

تازه وارد
عضو معمولی
Jun 7, 2020
1
1
3
39
سلام.
از کدام بخش از سایت می توانم مهارت های فروش در آمازون را مطالعه کنم؟ خدمات ارائه شده و هزینه ی این خدمات چیست؟
یک سوال دیگر هم دارم که کلی تر است. من در آمریکا زندگی می کنم. در اینجا می بینم عده ی زیادی برای آموزش رایگان فروشندگی در آمازون تبلیغ می کنند. با توجه به رایگان بودن، این افراد چه سودی از این آموزش می برند؟!
با تشکر.

• لایک
Reactions: ##Amir
LV
0

FBAMAP Team

مدیر
Sep 14, 2019
274
148
43
37
سلام.
از کدام بخش از سایت می توانم مهارت های فروش در آمازون را مطالعه کنم؟ خدمات ارائه شده و هزینه ی این خدمات چیست؟
یک سوال دیگر هم دارم که کلی تر است. من در آمریکا زندگی می کنم. در اینجا می بینم عده ی زیادی برای آموزش رایگان فروشندگی در آمازون تبلیغ می کنند. با توجه به رایگان بودن، این افراد چه سودی از این آموزش می برند؟!
با تشکر.

سلام مصطفی جان

مهارت هایی که دنبالش هستی رو در کانال یوتیوب و مقالات سایت یه سری هاشو توضیح دادیم، و سایرش رو هم در دوره آوردیم که میتونی تهیه کنی.

خدمات کلی ما را هم از این لینک ها ببین.

خدمات لانچ محصول ما را هم از این لینک ها ببین.

مطالب رایگان آن ها عمدتا همان هاییست که در یوتیوب با یه سرچ ساده می تونی پیدا کنی. ارزش تکنیکالی نداره عمدتا. بنظرم هدفشون جمع کردن گروه فرشندگان آمازون و استفاده از افیلیت میتونه باشه برای درآمدزاییشون.