دشواری جستجو

LV
0

الهام

تازه وارد
AMZ Plus
Apr 25, 2020
35
32
8
سلام
سرچ در انجمن راحت نیست... این رو در مقایسه با وب سایت هایی که با نوشتن مثلا 2 کلمه موضوعات رو میارن میگم..البته میدونم اینجا حجم اطلاعات هم خیلی بالاست..ولی پیش اومده تاپیکی رو که میدونستم نوشتم ولی هیچی نمیاره و نتونستن اون تاپیک رو پیدا کنم

• لایک
Reactions: Iman iraji
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام
سرچ در انجمن راحت نیست... این رو در مقایسه با وب سایت هایی که با نوشتن مثلا 2 کلمه موضوعات رو میارن میگم..البته میدونم اینجا حجم اطلاعات هم خیلی بالاست..ولی پیش اومده تاپیکی رو که میدونستم نوشتم ولی هیچی نمیاره و نتونستن اون تاپیک رو پیدا کنم

سلام الهام جان، وقت بخیر
خود سرچ انجمن فقط شرط تعداد کاراکتر داره که اگه عبارت مدنظرتون از ۳ کاراکتر بیشتر باشه سرچو انجام میده.
ولی خودتون توی سرچ درنظر بگیرید که اگه ارسال هایی تایید نشده هنوز، توی سرچ نشون داده نمیشه.
از طرفی روی کاراکترهایی مثل ی - ک و... که عربی و فارسی متفاوت داره دقت کنید. اغلب این مشکل بوجود میاد
یا بعضا بچه ها ممکنه کلمه ای رو فینگلیش نوشته باشن که بهتره همه حالتای مختلف رو سرچ کنید.

به هر حال بد نیست یک نمونه ای که اقدام کردین و پیدا نشده (با وجود اینکه تاپیکش تو انجمن موجود هست) رو مثال بزنید که بازم تست کنم

LV
1

Drummer

تازه وارد
AMZ Plus
Dec 31, 2019
76
62
18
مدال ها
2
درسته، بعضا پيش مياد...
من خودم تمام موضوعات مربوط به سوالم رو باز ميكنمو ميخونم..
خيلي زياد نيس هر موضوعي ..
نهايت ٢.٣ صفحست..
با اينكار معمولا چنتا مورد جديد هم بجز جواب سوال خودم ياد ميگيرم از سوالو جواب هاي بقيه..

LV
0

Iman iraji

تازه وارد
Arbitrage
Nov 7, 2020
3
0
1
39
درود بر دوستان. مطلبی را عنوان کردم که سوال بود. ولی قصد داشتم کمی تغییرات جزئی بدم سوالم رو که متاسفانه سوالم رو پیدا نکردم که ویرایش کنم. به نظر من کمی پیچیده هست پیج. در صورتی که میتونه ساده تر باشه. ممنون

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام ایمان جان. وقت بخیر
ارسال شما هنوز تایید نشده بود. به همین دلیل شما نمیتونین توی سرچ پیداش کنین.

اما به هر حال با بررسی پروفایلتون و ارسالهایی که داشتین، امکانش هست که ویرایشتونو انجام بدین.
توصیه میکنم فیلم آموزش انجمن رو ببینید. اگر هنوز دریافت نکردین میتونین با مسئول امور مشتریان هماهنگ کنین.

LV
0

رضا ترابي

تازه وارد
Arbitrage
Feb 19, 2021
4
0
1
43
با سلام و خسته نباشيد تيم محترم
به نظر بنده هم پيج خيلي پيچيده هست و كار كردن با آن ساده نيست ، و اينكه هر بار براي ورود بايد به ايميلي كه اولين بار از طريق تيم ارسال شده بايد رجوع كرد؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام رضا جان. ممنون شما هم خسته نباشید
برای ورود به حساب انجمنتون که فقط یک بار یوزر و پس رو وارد میکنید و تیک "آنلاین بمان" رو هم میزنید و وارد میشین. دیگه برای دفعات بعد نیازی به کار دیگه ای مثل کلیک روی لینک ارسال شده به ایمیل و ... نیست!
برای کار کردن با انجمن و امکانات مختلفش مثل "جستجو"، فیلم آموزشی رو ببینید. شاید بیش از 90 درصد سوالات پاسخ داده شده و اگر باز مشکلی بود میتونید با من یا با دوستان مطرح کنید که در اسرع وقت راهنماییتون کنیم.