دسته بندی موضوعات

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام به دوستان عزیزم
هر پیشنهاد و نظری که در خصوص دسته بندی موضوعی انجمن دارین، در این تاپیک مطرح کنید. لطفا قبل از اون حتما یکبار بصورت اجمالی کل دسته ها و موضوعات رو مشاهده کنین???

• لایک
Reactions: mda
LV
0

Azita

تازه وارد
AMZ Plus
Arbitrage
Oct 1, 2019
4
6
3
54
سلام،
من الان يه نگاه سريع كردم:
آيا امكانش هست كه:
يه دسته بندي كلي همزمان با تحت پوشش قرار دادن دسته بندي اجزا شكل بگيره؟
مثل وضعيت foulder and file توي كامپيوتر؟
بطور مثال چند مرحله كلي داريم مثل:
آموزش هاي اوليه قبل از شروع فعاليت
مرحله خريد
مرحله فروش
(خيلي كلي گفتم، ولي مسوولين و آموزش دهنده ها خودشون بهتر ميدونن)
به اين شكل، هر مراجعه كننده پرسشگري، بسته به اينكه توي كدوم مرحله هست، سوال و جوابهاي اون مرحله رو مطالعه ميكنه
نميدونم عملي هست يا نه.

LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
بطور مثال چند مرحله كلي داريم مثل:
آموزش هاي اوليه قبل از شروع فعاليت
مرحله خريد
مرحله فروش

ایده خیلی خوبیه. احتمالا تو این فاز تو بخش آموزش انجمن، هر کدوم از دسته بندی هایی که توی صفحه اصلی هست رو به یکی از این گزینه ها وصل کنیم (منظورم اینه که صرفا تو آموزش بگیم فلان دسته مربوط به مباحث اولیه است و ...) ولی فعلا برای خود انجمن نمیشه اینکارو کرد. باید اجازه بدیم یه بازه چند ماهه بچه ها استفاده کنن و همه نظرات ساختاری رو یک جا پیاده کنیم.

• لایک
LV
0

Amir

تازه وارد
AMZ Plus
Oct 6, 2019
96
93
18
به نظر من هم این مشکل دسته بندی مطالب مشکل اصلی هست که مانع گرایش بچه ها به انجمن میشه.

• لایک
Reactions: mda and ##Amir
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
به نظر من هم این مشکل دسته بندی مطالب مشکل اصلی هست که مانع گرایش بچه ها به انجمن میشه.

امیر جان اینم درنظر بگیرید که همه انجمن های مطرح هم بالاخره اینجور مشکلات رو دارن. به قول معروف به تعداد بچه های انجمن ایده برای رسیدن به دسته بندی های مختلف وجود داره (برگرفته از فیلم مارمولک و به قول شما مارمولکیزه;))
هر چند بازم تاکید میکنم قویا دنبال یه دسته بندی بهینه هستیم که مستلزم جون گرفتن انجمنه و جون گرفتنش جز از راه مشارکت بچه ها و طرح سوال و ... امکان پذیر نیست.

• لایک
Reactions: mda and Amir
LV
0

Leila.nourifar

تازه وارد
AMZ Plus
Sep 13, 2019
21
24
3
canberra
سلام . میخواستم پیشنهاد کنم یه قسمت از انجمن رو بزارید برای اشتراک گذاری تجربیات بچه ها . البته میدونم که باید تو همون قسمت موضوع مربوطه گفته بشه اما میشه بعدا اینها رو توی یه قسمت دیگه هم بصورت مشخص لیست کرد.

• لایک
LV
1

##Amir

Admin
عضو کادر مدیریت
ادمین و مدیر کل
Sep 14, 2019
75
26
18
مدال ها
2
37
ایران
سلام لیلا جان. یکم شاید برا من پیشنهادت مبهم بود. چون یه بخشی داریم که در مورد تجربیات فقط فروشندگانه. مثلا آمار فروش و اینکه محصولشون چیه یا تجربیات اینجوری. البته پیش شرط اصلیش اینه که فروشنده باشن:

بازم اگه اشتباه متوجه شدم بهم بگو لطفا. حتما پیگیری میکنیم.

• لایک
LV
0

Amir

تازه وارد
AMZ Plus
Oct 6, 2019
96
93
18
امیر جان اینم درنظر بگیرید که همه انجمن های مطرح هم بالاخره اینجور مشکلات رو دارن. به قول معروف به تعداد بچه های انجمن ایده برای رسیدن به دسته بندی های مختلف وجود داره
سلام از امیر به امیر D:
فیلم آموزشی استفاده از انجمن را دیدم. به نظرم تا حد زیادی جوابگو ست . امیدوارم دوستان استفاده کنند

• لایک